Şirket Profili

İmalat
 
1992 yılında sektörde mekanik tesisat, Sulama Sistemleri , Altyapı Ekipmanları ile satış pazarlama sistemiyle faaliyete geçmiş firmamız uzun yıllar yerli yabancı firmalar ile işbirliği içinde ciddi başarılara imza atmıştır. Bu başarının ve çalışma azminin gücüyle 1999 yılında 8.000 m2 kapalı alan üzerinde çağdaş iş anlayışı ve eğitilmiş insan gücü ile flanş ve boru ekleme parçaları imalatına başlamıştır.
 
Kalite Politikamız
 
Yiğitler İnşaat Malzemeleri İmalat Pazarlama Ltd. Şti. ürettiği flanş ve boru ekleme parçaları ile sektör bazında önemli bir yer edinmiştir. Firmamızın bu konuma gelmesinde faaliyete başladığı ilk günden itibaren "Standart ve Kalite” li ürün üretme politikasına göstermiş olduğu duyarlılık başlıca etkenlerdir.
 
Standartlar
 
Üretime Dın "Normlu Flanş” lar ile başlayan firmamız, sanayicinin istekleri doğrultusunda ürün çeşidini devamlı artırarak talepleri karşılamaya çalışmasıyla Dın Normlu Flanşlar yanı sıra TSE, EN, ISO, ASME, JIS Standart’larında imalat programına katılmış ve borulama devrelerinde kullanılan "Fittings” patent dirsek, kaynaklı Tee, Kep, Eksantrık – Konsantrık redüksiyon gibi tamamlayıcı bağlantı elemanlarını yoğun talepler doğrultusunda imalatını gerçekleştirme kararını vermiş ve hayata geçirmiştir.
 
AR-GE
 
Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem gereği yeni ürünler üretme düşüncesi ile her geçen gün kendisini yenileyen firmamız mevcut üretimin yanında müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli çelik özel imalatlar üreterek talepleri karşılamaktadır.
 
Gururluyuz
 
Firmamız 1999 yılı başından itibaren yeni teknolojik çalışmalar çerçevesinde çelik parçaları sanayicinin hizmetine sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır. Gerek özel üretim gerek standart üretimlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de veren Yiğitler İnşaat Malzemeleri İmalat Pazarlama Ltd. Şti. bu hizmetlerini devamlı sürdürerek ekonomiye katkıda bulunmanın bilinciyle siz sanayicilerin hizmetindedir.Sağlıklı gelişen bir organizmadan farklı olarak, müşteri beğenisi yetişkin insan gücü ve yeni teknolojilerden beslenerek sonsuzluğa uzanacaktır. Bu uzun yolculuğumuzun; dünyamız ve tüm sanayiciler için mutluluk üreteceğine inanıyoruz.